وارسی سریال برنامه سینمایی اردیبهشت

وارسی: سریال برنامه سینمایی اردیبهشت جدول پخش پخش برنامه ها سیمای فارس سه شنبه 5 اردیبهشت ماه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری همه چیز از زندگی «زک افرون»

برای مدتی همه فکر می کردند که زک افرون نیز مانند بعضی از ستاره های شکست خورده دیزنی مانند لیندزهی لوهان و مایلی سایروس آینده نامناسبی خواهد داشت ولی بعد از سال

همه چیز از زندگی «زک افرون»

همه چیز از زندگی «زک افرون»

عبارات مهم : تصویر

برای مدتی همه فکر می کردند که زک افرون نیز مانند بعضی از ستاره های شکست خورده دیزنی مانند لیندزهی لوهان و مایلی سایروس آینده نامناسبی خواهد داشت ولی بعد از سال ها رسوایی های بزرگ و رسانه ای شدن آن ها، افرون هوشیار شده است و تلاش زیادی کرد تا خود را بازسازی کند.

زک افرون، مرد دوست داشتنی و جالب هالیوود از یک جوان نمونه تا یک عیاش غیرقابل کنترل متفاوت هست. جهت مدتی همه فکر می کردند که او نیز مانند بعضی از ستاره های شکست خورده دیزنی مانند لیندزهی لوهان و مایلی سایروس آینده نامناسبی خواهد داشت ولی بعد از سال ها رسوایی های بزرگ و رسانه ای شدن آن ها، افرون هوشیار شده است و تلاش زیادی کرد تا خود را بازسازی کند و بدهید ترتیب اوضاع او در این روزها هم از لحاظ شخصیتی و هم حرفه ای بسیار مناسب هست. اکنون که او شرایط بسیار بهتری دارد می توان بدون هیچ دغدغه ای به گذشته زشت و تلخ او پرداخت. به دنیای تاریک و پنهان زک افرون خوش آمدید!

مبارزه با اعتیاد به الکل و مواد مخدر
در سال ۲۰۱۳ بعضی رسانه ها تایید کردند که زک افرون دوره بازپروری خود را تکمیل کرده هست. این رسانه ها با اشاره به اعتیاد وی به مشروبات الکلی اعلام کردند که بعد از آخر این دوره درمانی، اکنون وی سالم و شاد است و دیگر از مشروبات الکلی اسفاده نمی کند. ولی در طی سال های قبل از آن، هر لحظه شایعاتی در مورد مصرف بی رویه کوکایین به وسیله این بازیگر مشهور شنیده می شد. وی بعدها در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که جهت خارج شدن از فشار توجه رسانه ها، نیاز به یک ابزار آرامش بخش داشته و بدهید ترتیب تلویحاً مصرف کوکایین را تایید کرد. وی در این باره چنین گفت:” هر لحظه یک چیز خاص نبود. منظورم این است که شما در دهه ۲۰ زندگی خود هستید، تنها، زندگی در هالیوود را تجربه می کنید. می دانید که چه می گویم؟ همه چیز به سمت شما سرازیر می شود. من هم هیچ چیز را بعد نمی زدم. همه کارهایی که کرده ام را باید تجربه می کردم. ولی دستکم می توان گفت که یک سفر جالب بود”.

دعوا با بی خانمان ها در مهمانی
شاید خنده دارترین و مضحک ترین داستانی که در دوران زندگی عیاشانه افرون به رسانه ها درز کرد داستان دعوای او با گروهی از بی خانمان ها در لس آنجلس بود. داستان های متفاوتی در مورد این اتفاق نقل می شد تا این که بالاخره زک افرون سکوتش را شکست و در مصاحبه با هالیوود ریپورتر داستان متفاوتی از آن چه که گفته می شد را نقل کرد. وی ادعا کرد که او همراه با یکی از دوستانش بدنبال جایی جهت غذا خوردن بوده اند و ناگهان بنزین خودوری آن ها ته می کشد.

در حالی که منتظر تاکسی بودند، یک ولگرد به شیشه ماشین آن ها ضربه می زند و دوستش از ماشین خارج شده است و درگیری شروع می شود. وی می بیند که مرد ولگرد قصد حمله به دوستش را دارد و هنگامی که از ماشین خارج می شود پلیس سر رسیده و ماجرا تمام می شود. ولی یکی از رسانه ها ادعا می کند که بعد از صحبت با پلیسی که در آن حوالی گشت زنی می کرده دریافته که افرون با محافظ خود در ماشین بوده و به سمت گروهی از بی خانمان ها بطری پرتاب کرده اند. درگیری بین افرون، محافظ و دستکم ۳ نفر دیگر بوده و در این بین یک مشت هم به صورت افرون اصابت کرده است.

شکستن فک و بستن دهان جهت ۶ هفته
درست چند ماه بعد از اتمام دوره بازپروری، پای افرون ناگهان در حیاط منزل اش در هالیوود هیل لغزیده و صورت او به حوض آب برخورد می کند که باعث شکسته شدن فک او می شود. بدهید ترتیب وی مجبور می شود فک خود را بسته و به مدت ۶ هفته تنها غذاهای آبکی بخورد. بعضی بر این باورند که این اتفاق به علت این رخ داد که افرون بار دیگر به عیاشی و مصرف الکل روی آورده بود ولی این تمام واقعیت نبود. افرون در مصاحبه با جیمی کیمل این ماجرا را چنین بازگو می کند:” بگذارید از اول شروع کنم، لیکن داستان بسیار جالبی دارد. من در منزل ام یک حوض آب دارم. به شدت به آن علاقه دارم. در حال راه رفتن بودم که پایم لغزید و چانه ام به لب حوض خورد. حوض بزرگی نیست ولی بهرحال یک حوض است”.

همه چیز از زندگی «زک افرون»

بازگشت به عادات زشت قدیمی با میشل رودریگز
در تابستان ۲۰۱۴، افرون رابطه باعشق کوتاه مدتی با میشله رودریگز داشت که در ایتالیا شکل گرفت. از همانجا بود که افرون و رودریگز در طول تابستان به سراسر اروپا سفر کرده و در نهایت در ایبیزا، اسپانیا، به عیاشی فراوان پرداختند و به گفته رسانه ها به شدت در این کار زیاده روی کردند. اگر چه در طول رابطه باعشق شان، این دو بارها در قایق های تفریحی و کلوب های شبانه دیده شدند ولی به نظر می رسید که این بازیگر جوان خود را پاک نگه داشته تا این که تصویری از وی در کلوبی در ایبیزا منتشر شد که او را در حال نوشیدن مشروبات الکلی نشان می داد. در همان دوران بود که او و رودریگز از هم جدا شده است و هر یک راه خود را رفتند.

داستان تصویر های جنجالی ونسا هاجنز
در سال ۲۰۰۷، قبل از این که انتشار تصویرهای شخصی و بحث برانگیز افراد به مانند امروز امری عادی باشد، ونسا هاجنز قربانی یکی از بدترین رسوایی های اینچنینی بود. این ستاره دیزنی که در سه گانه «موزیکال دبیرستانی» (High School Musical) با افرون همبازی بود تنها ۱۸ سال سن داشت و در راه رسیدن به شهرت بود. هاجنز به وضوح منشتر شدن تصویر های شخصی اش به شدت تحقیر شد. حتی وی به خاطر این عنوان مجبور به خداحافظی شد لیکن استودیو دیزنی در نظر داشت به خاطر این رسوایی، قید ادامه کار با او را بزند. در آن وقت افرون و هاجنز با هم نامزد بودند و این اتفاق تاثیر بدی بر رابطه این دو گذاشت. در سال ۲۰۱۴ و ۴ سال بعد از اینکه افرون و هاجنز از هم جدا شدند افرون ادعا کرد که هیچ گاه دست به گرفتن تصویر های مورد دار و ارسال آن ها جهت کسی نزده است که البته مشخص بود با واقعیت فاصله زیادی دارد و ماجرای تصویر های هاجنز این عنوان را ثابت کرده بود.

رانندگی در حالت مستی رفقایش در حضور او
علیرغم روزهای طولانی عیاشی افرون در هالیوود وی هیچ گاه خود را به دردسر قانون شکنی نینداخت. حتی زمانی که او با دوست یا محافط یا هر کسی که او ادعا می کند با گروهی بی خانمان درگیر شد نیز هیچ پرونده قانون شکنی خاصی جهت وی تشکیل نشد ولی این عنوان در مورد دوستان نزدیک او صدق نمی کرد. در جولای ۲۰۱۱، رایان راتمن، از دوستان نزدیک افرون، به خاطر رانندگی تحت تاثیر مشروبات الکلی دستگیر شد. بر اساس گزارش رسانه ها، راتمن، افرون، رومر ویلیس و تعدادی دیگر در یک میخانه در هالیوود به شدت زیاده روی کردند. گفته می شود که راتمن و افرون حدود ساعت نه و نیم شب این محل را ترک کرده و راتمن پشت فرمان ماشین خود نشست و بعد از برخورد ماشین با لبه بزرگراه به وسیله پلیس دستگیر شد. افرون نیز در خودرویی به رانندگی ویلیس دیده شد که در حال ترک محل بودند. گفته می شود که راتمن دو برابر حد مجاز مست بود ولی افرون که از مست بودن دوست خود خبر داشت تلاش نکرد او را از رانندگی کردن در این حالت منصرف نماید.

رابطه جنجالی با اشلی تیزدیل
بعد از انتشار تصویر هایی جنجالی از افرون و تیزدیل در ساحل و در حال خوشگذرانی، تیزدیل مجبور شد به رسانه ها اعلام کند که رابطه ای بین او و افرون وجود ندارد. بعدها مشخص شد که این تصویر ها تنها در مراسم خوش حالی تولد ۲۶ سالگی اشلی و در یک مهمانی در ساحل گرفته شده است است و تصویر هایی که در این مراسم خوش حالی با افرون گرفت به معنای وجود رابطه ای بین این دو نبوده هست. وی در یک خبر شبکۀ اجتماعی توییتر چنین نوشت:” خوشحالم که زاخاری به مهمانی من امد!!! او برادر و عالی ترین دوست من است!!!”. افرون نیز که گفته بود هیچگاه در مورد زندگی شخصی اش با رسانه ها صحبت نخواهد کرد در مورد این ماجرا اظهارنظر خاصی نکرده است.

برای مدتی همه فکر می کردند که زک افرون نیز مانند بعضی از ستاره های شکست خورده دیزنی مانند لیندزهی لوهان و مایلی سایروس آینده نامناسبی خواهد داشت ولی بعد از سال

برترین ها

واژه های کلیدی: تصویر | زندگی | ماشین | تصویری | رسانه ای | رسانه ها | هالیوود | در ماشین | انتشار تصویر

همه چیز از زندگی «زک افرون»

همه چیز از زندگی «زک افرون»

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog