وارسی سریال برنامه سینمایی اردیبهشت

وارسی: سریال برنامه سینمایی اردیبهشت جدول پخش پخش برنامه ها سیمای فارس سه شنبه 5 اردیبهشت ماه

گت بلاگز تغذیه مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

داشتن یک رابطه جنسی کامل جدا از فایده های بی نظیر آن جهت بدن، انرژی بسیار زیادی را از فرد می گیرد. از تغذیه می توان به عنوان یکی از بااهمیت ترین نکات تاثی

مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

داشتن یک رابطه جنسی کامل جدا از فایده های بی نظیر آن جهت بدن، انرژی بسیار زیادی را از فرد می گیرد. از تغذیه می توان به عنوان یکی از بااهمیت ترین نکات تاثیر گذار در میزان و همچنین کیفیت رابطه جنسی یاد کرد. نوع تغذیه در برانگیختن و همچنین مدت وقت رابطه جنسی تاثیر شگفت انگیزی خواهد داشت؛ علاوه بر این موضوع، تقویت بدن بعد از رابطه جنسی به وسیله تغذیه بسیار شایان توجه هست. در ادامه با بی بی نیمز همراه باشید.

مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

پس از یک رابطه باعشق فوق العاده، ممکن است کالری زیادی بسوزانید، ضربان قلب تان زیاد کردن پیدا کرده و اشتهایتان زیاد شود! هر چه نباشد، رابطه جنسی مانند ورزش است.بنابراین ممکن است وسوسه شوید و به آشپزخانه رفته و نخستین چیز جالب توجهی که ببینید را بخورید، و البته هر لحظه عالی ترین گزینه جهت شما نیست.

خوردن بی برنامه بعد از رابطه جنسی درست مانند سایر وقت ها به ضرر شماست، بنابراین باید برنامه ای داشته باشید که بعد از سرگرمی در اتاق خواب چه چیزی بخورید. علاوه بر این مهم است که خود را با میزان مناسب کربوهیدرات و پروتئین دوباره شارژ کنید و از مصرف خوارکی های فراوری شده است و شیرین و هله هوله اجتناب نمایید، صرف نظر از فعالیت جسمی ای که می خواهید انجام دهید.

بهترین خوراکی ها بعد از رابطه جنسی

از آن جایی که رابطه جنسی یک ورزش میانگین تا شدید است به خوراکی ای که باید بعد از رابطه جنسی مصرف کنید درست مثل خوراکی که بعد از ورزش باید بخورید، نگاه نمایید. بدن شما قادر به جذب زیاد کربوهیدرات و پروتئین در نیم ساعت یا زیاد بعد از ورزش نسبت به هر وقت دیگری هست. اگر ذخیره گلیکوژن و پروتئین بدنتان را بازسازی نکنید، نمی توانید حداکثر فایده را از ورزشتان ببرید و نیرومند تر شوید. خوراکی هایی که عمدتا باید به دنبال ارزش باشید باید سرشار از کربوهیدرات و پروتئین باشد.

داشتن یک رابطه جنسی کامل جدا از فایده های بی نظیر آن جهت بدن، انرژی بسیار زیادی را از فرد می گیرد. از تغذیه می توان به عنوان یکی از بااهمیت ترین نکات تاثی

البته، رابطه جنسی فقط ورزش محسوب نمی شود، این رابطه لذت بخش است و پرطرفدار و باعث می شود شما و شریک زندگی تان احساس خوبی داشته باشید، بنابراین غذاهایی را هم گزینش کنید که شما را خوشحال می کند. در ادامه مقاله، خوراکی های پرطرفداری که بعد از رابطه جنسی دوباره شما را شارژ می کند معرفی می کنیم:

1. شیر شکلات

اولین گزینه شیر شکلات هست. مگر این که به لاکتوز حساسیت داشته باشید. من که حدس می زنم شما هم عاشق شیر شکلات هستید. من قبلا هیچ وقت به عنوان یک نوشیدنی سالم به آن نگاه نمی کردم، ولی در حال حاضر هر لحظه چند شیشه شیر شکلات در یخچال جهت شارژ دوباره بعد از دویدن یا رابطه جنسی نگه می دارم. نه تنها خوشمزه است بلکه منبع خوبی از پروتئین و کربوهیدرات هست. به علاوه شیر شکلات یک راه عالی جهت آبرسانی به بدن بعد از رابطه جنسی است.

بسیار خوب، ولی آیا شیر شکلات؟ مطالعات نشان داده اند که، نسبت 4 به 1 از کربوهیدرات و پروتئین جهت بازسازی عضلات بعد از ورزش مقاومتی عالی ترین گزینه هست. به علاوه این ترکیب، گلیکوژن، سدیم و مایعات مورد نیاز بدن را هم به خوبی تامین می کند. از شیر شکلات کم چرب استفاده کنید، تا از حداکثر مزایای آن بهره مند شوید. علاوه بر فایده های زیادی که دارد، شیرشکلات بسیار لذیذ و خوشمزه است و یک گزینش عالی بعد از رابطه جنسی.

2. ماست یونانی

اگر طرفدار ماست یونانی هستید، می توانید از آن به عنوان یک میان وعده راحت و خوشمزه بعد از رابطه جنسی استفاده کنید. این ماست چربی های سالم و پروتئین بیشتری نسبت به ماست های معمولی دارد، که این امر مخصوصا جهت اصلاح عضلات بافایده هست. تلاش کنید با اضافه کردن بعضی غلات به عنوان کربوهیدرات و توت های ( Berries) تازه به عنوان ویتامین و سایر مواد مغذی این ترکیب را کامل کنید.

ماست یونانی یک بازسازی کننده ایده آل بعد از رابطه جنسی هست، چون سرشار از پروتئین هست، در عوض قند کمی دارد. پروتئینی که می تواند بدون افزودن قند اضافی به رژیم غذایی شما، به اصلاح عضلات تان کمک کند.

مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

3. سیب و پنیر

بعد از آن نوبت سیب و پنیر هست. این یکی مورد علاقه من هست. سیب و مقداری از پنیر مورد علاقه تان را برش بزنید و بعد از رابطه جنسی میل نمایید. این میان وعده خوشمزه است و گرسنگی شما را برطرف کرده، کربوهیدرات و پروتئین که نیاز دارید را تامین می کند. پنیرتان را به دقت گزینش کنید و از پنیرهای سالم تر استفاده نمایید. بهتر است از سیب شیرین و پنیر چدار استفاده نمایید.

چرا باید سیب و پنیر بخورم؟ هنگامی که صحبت از بازسازی عضلانی بعد از ورزش می شود، کربوهیدرات و پروتئین مانند یک گلوله جادویی عمل می کنند. کربوهیدرات سوخت بدنتان را تامین می کند تا انرژی بیشتری داشته باشید و پروتئین به ترمیم عضلات کمک می کند تا جهت دفعه بعدی قدرتشان را حفظ کنند.

4. آب

همان طور که قبلا ذکر شد، هر لحظه بدن تان باید آبرسانی شود، ولی بعد از رابطه جنسی اهمیتش زیاد می شود. در حین یک تمرین سخت مانند رابطه جنسی، رطوبت زیادی از دست می دهید که باید جایگزین شود. یک لیون آب آماده داشته باشید یا بعد از اتمام کارتان یک لیوان آب بخورید. به این صورت سریعتر بدن تان بازسازی شده است و بابتش از شما تقدیر می کند.

داشتن یک رابطه جنسی کامل جدا از فایده های بی نظیر آن جهت بدن، انرژی بسیار زیادی را از فرد می گیرد. از تغذیه می توان به عنوان یکی از بااهمیت ترین نکات تاثی

با آب رسانی مناسب به بدن تان و گزینش میان وعده سالم بعد از رابطه جنسی، سرعت بازسازی بدن تان را زیاد کردن داده و بدون زیاد کردن سایز دور کمرتان ولع خوردن خود را برطرف می نمایید.

قبل از رابطه جنسی چه بخوریم؟

قبل از رابطه جنسی این مواد غذایی را بخورید تا حین رابطه از مزایای سلامتی آن ها بهره مند شوید:

1. موز

موز به سرعت هضم می شود و بدن تان را سرشار از پتاسیم می کند و به سرعت انرژی و مواد مغذی به بدن تان می رساند. می توانید از موز در اسموتی استفاده کنید، به صورت یخ زده آن را بخورید یا حتی به همراه بلغور جو دوسر میل نمایید.

2. آووکادو

برای گزینش بعدی آووکادو را امتحان کنید. آووکادو را به همراه نان آزمون میل نمایید تا کربوهیدرات و چربی سالم به همراه هم انرژی فوق العاده ای به بدن تان برسانند. آووکادو منبعی غنی از چربی های تکثیر نشده است که جهت تولید هورمون ها اهمیت دارند. مطمئنا خودتان حدس زده اید که سطح هورمون ها تا چه اندازه جهت یک رابطه جنسی اهمیت دارد.

مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

3. هندوانه

به عنوان میان وعده از هندوانه تازه لذت ببرید و همزمان به بدن تان آبرسانی نموده و بدنتان را با مواد مغذی پر کنید. هندوانه دارای سیترولین (citrulline) و مواد مغذی به نام اکسید نیتریک (nitric oxide) است که رگ های خونی را منبسط می کند. یعنی جریان خون زیاد به اندام های تناسلی می رسد که باعث زیاد کردن کیفیت رابطه می شود. چه کسی است که این اصلاح کیفیت را نخواهد؟

منبع: سیمرغ

واژه های کلیدی: شکلات | بازسازی | پروتئین | رابطه جنسی | تغذیه مناسب از ارتباط جنسی | تغذیه مناسب بعد از ارتباط جنسی | تغذیه و رابطه جنسی | رابطه جنسی

مهم ترین مواد غذایی که قبل و بعد از رابطه جنسی باید مصرف کرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog