وارسی سریال برنامه سینمایی اردیبهشت

وارسی: سریال برنامه سینمایی اردیبهشت جدول پخش پخش برنامه ها سیمای فارس سه شنبه 5 اردیبهشت ماه

گت بلاگز سیاسی فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت حاج شعبان نصیری را تسلیت گفت

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت فرمانده شجاع دوران دفاع مقدس و مدافع حرم اهل بیت (ع)، شهید حاج شعبان نصیری را تبریک و تسلیت گفت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت حاج شعبان نصیری را تسلیت گفت

به گزارش حوزه دفاعی امنیتیگروه سیاسی کلوب خبرنگاران، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت فرمانده شجاع و ولایتمدار دوران دفاع مقدس و مدافع جانباز و بصیر حرم اهل بیت (ع) شهید حاج شعبان نصیری را تبریک و تسلیت گفت.

عبارات مهم : اسلام
متن خبر سردار پاکپور به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت هنر مومنان خدا و بالاترین مزد جهاد در راه اوست

شهادت پرافتخار فرمانده شجاع و ولایتمدار دوران دفاع مقدس و مدافع جانباز و بصیر حرم اهل بیت (ع) شهید گرانقدر حاج شعبان نصیری که عمری را با سخت کوشی و مجاهدت مخلصانه در صحنه های متفاوت دفاع از ارزش های انقلاب و نظام مقدس اسلامی و کیان اسلام و مسلمین در برابر هجمه های گوناگون دشمن های قسم خورده و جریانات تکفیری صهیونیستی با ایثار جان و هستی خود و گذشتن از تمامیت تعلقات دنیوی مردانه ایستادگی نمود و همانگونه که آرزوی دیرینه اش بود با شایستگی هر چه تمام تر باعشق به همرزمان و همسنگران شهیدش پیوست، را به محضر حضرت ولی عصر (عج) فرمانده معظم کل قوا خانواده معزز و بزرگواران آن شهید و تمامی همرزمان و دوستان ایشان صمیمانه تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

نیروی زمینی سپاه وجود چنین پاسداران و فرماندهان بصیر و ثابت قدمی را که با ایمان و اخلاق و مجاهدت های کم نظیر خود در عرصه های مقاومت و دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) قله های کمال و جهاد را فتح و فیض عظمای شهادت را درک نموده و به قرب الهی نایل می گردند را ارج قرار داده و بر خورد می بالد.

اینجانب ضمن آرزوی علو درجات و رحمت واسعه الهی جهت شهید عزیز حاج شعبان نصیری سلامتی و صبر و اجر جزیل جهت خانواده محترم و سایر بازماندگان ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.»

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلام | اسلامی | فرمانده نیروی زمینی | سردار محمد پاکپور | دفاع مقدس |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog