وارسی سریال برنامه سینمایی اردیبهشت

وارسی: سریال برنامه سینمایی اردیبهشت جدول پخش پخش برنامه ها سیمای فارس سه شنبه 5 اردیبهشت ماه

گت بلاگز کرمانشاه تیم کشتی کرمانشاه در مسابقه های لیگ برتر شرکت نمی کند

تیم کشتی آزاد کرمانشاه در مسابقه های امسال لیگ برتر کلوب های کشور شرکت نخواهد کرد.

تیم کشتی کرمانشاه در مسابقه های لیگ برتر شرکت نمی کند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با اشاره به میسر نشدن جذب حمایت کننده مالی گفت: تیم کشتی آزاد کرمانشاه در مسابقه های امسال لیگ برتر کلوب های کشور شرکت نخواهد کرد.

محمدحسین محبی گفت: با وجود تلاش و پیگیری های فراوان جهت پیدا کردن اسپانسر و شرکت در مسابقه های فصل جاری لیگ برتر کلوب های کشور این امر محقق نشد

تیم کشتی کرمانشاه در مسابقه های لیگ برتر شرکت نمی کند

وی با اشاره به مشورت با مسئولان شرکت پتروشیمی کرمانشاه افزود: در چند جلسه ای که با مدیران این شرکت برگزار کردیم، نمایندگان پتروشیمی موافقت اولیه خود را اعلام و عنوان کردند در صورت موافقت مدیرعامل و تصویب نهایی در هیات مدیره مشکلی جهت اسپانسری تیم کشتی کرمانشاه نداریم.

محبی افزود: متاسفانه جلسه ای که قرار بود در هیات مدیره پتروشیمی تشکیل و در خصوص اسپانسری تیم کشتی کرمانشاه تصمیم گیری شود تاکنون تشکیل نشده و از سوی دیگر نیز مسابقه های لیگ برتر شروع و کشتی گیران ما نیز با سایر تیم ها قرارداد امضا کرده اند.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه گفت: با شروع مسابقه ها، تیم هایی که با کشتی گیران کرمانشاهی قرارداد بسته بودند اجازه فسخ آن را ندادند و عملا امکان صبر کردن و یا جایگزین کردن افراد دیگری به جای کشتی گیران مهم وجود نداشت.

وی یادآوری کرد: متاسفانه مسابقه های لیگ برتر فصل جاری را از دست دادیم و در حالی که می توانستیم یکی از مدعیان این مسابقه ها باشیم باید هنرنمایی کشتی گیران خود را جهت سایر تیم ها به نظاره بنشینیم.

محبی در آخر با بیان اینکه حضور در لیگ برتر حداقل به 6 تا 7 میلیارد ریال اعتبار نیاز هست، ابراز امیدواری کرد با کمک پتروشیمی و یا هر شرکت دیگری بتوانیم در مسابقه های لیگ برتر فصل آینده حضور پیدا کنیم.

تیم کشتی آزاد کرمانشاه در مسابقه های امسال لیگ برتر کلوب های کشور شرکت نخواهد کرد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: مسابقه | قرارداد | کرمانشاه | پتروشیمی | کرمانشاه | کرمانشاه | تیم کشتی | لیگ برتر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog